O nas

Jesteśmy jednym z najstarszych producentów mebli w Polsce. Oferujemy wysokiej jakości meble tapicerowane, które są eksportowane do wielu salonów w Polsce i na świecie… 

Producent mebli tapicerowanych

Firma Dąbek Meble rozpoczęła swoją działalność w roku 1989 oferując komfortowe meble wypoczynkowe.  Od początku swojego istnienia naszą dewizą jest  jakość, solidność, nowoczesność i szybkość połączone z dbałością o szczegóły.

Wszystkie te cechy  pozwoliły  nam   rozwinąć  się w prężnie działającą firmę z zapleczem ponad 100 pracowników oraz  rozbudowanym parkiem maszynowym.

Nasza firma od lat jest synonimem jakości i dobrego smaku, ściśle związanym z renomowanymi  markami .

W tworzeniu swojej oferty niezwykle istotne jest  dla nas  realizowanie potrzeb klientów o znacząco różnych upodobaniach, dlatego też proponowane modele mebli  należą zarówno do linii klasycznej, nawiązującej do najlepszych tradycji meblarstwa, jak i nowoczesnej – inspirowanej światowymi trendami. Przede wszystkim jednak nasza oferta  mebli tapicerowanych  jest dowodem na to, że możliwe jest realizowanie ambitnych projektów zakładających łączenie niepowtarzalnego, przykuwającego uwagę wzornictwa z funkcjonalnością i wysoką jakością materiałów.

W naszej ofercie znajdą Państwo sofy i kanapy, wersalki, narożniki, zestawy wypoczynkowe, fotele, pufy, a ich produkcja od podstaw (własny trak, suszarnia, stolarnia) pozwala nam oferować  bardzo konkurencyjne ceny.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą mebli i głęboko wierzymy, że znajdziecie w niej Państwo coś dla siebie. Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju sugestie i indywidualne życzenia  a wszystko po to, aby sprostać Państwa oczekiwaniom.

Trochę o nas w liczbach

Produktów

Partnerów

Oferta naszych mebli

Narożniki

Nowoczesne narożniki z funkcją spania, rozkładane lub nierozkładane. Lewo i prawostronne, w kształcie litery L, C,

Fotele

Eleganckie i tapicerowane fotele uszaki. 

Sofy i kanapy

Eleganckie sofy i kanapy do salonu dla 1,2,3 osób. Drewniane nóżki, tapicerowane, pikowane. 

Pufy

Pufy w różnych kolorach i wymiarach. 

Zestawy wypoczynkowe

Zestawy mebli tapicerowanych w opcji narożnik/sofa/kanapa + fotel/pufa/sofka w kompletach 3+1, 3+2, 3+1+1 i inne.

Cennik

Aktualny cennik mebli 2020.

Loading

Szybki kontakt!
+
Wyślij!